ul. Szkolna 3,
34-434 Dębno

18 27 517 92
szkoladebno@wp.pl

Z powodu szkód wyrządzonych przez ostatnią powódź na boisku sportowym  "Cyrna", zajęcia wakacyjne będą odbywały się w sali gimnastycznej w szkole.

Zbiórka przy szkole.

oprac. Łukasz Zamarlik

 

Wycieczka: 2 lipca

Baseball:  21 - 28 lipca w godz. 9 - 11

Zajęcia będą odbywać się pod opieką p. Łukasza Zamarlika

 

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się pod znakiem "wakacyjnej nudy" i "rozrywkowej szkoły" :) Uczniowie z klasy V bawili nas wesołym skeczem, natomiast klasa VII pod okiem p. Miśkiewicz przygotowała i wyświetliła filmik na temat naszej szkoły. Następnie Pan Dyrektor wręczył listy gratulacyjne rodzicom, nagrody za 100 % frekwencję i dyplomy za udział w konkursach i zawodach.

Wszystkim Uczniom i Rodzicom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!

Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym :)

 

Julita Zubek zajęła III miejsce  w XVI Rejonowym Turnieju Wiedzy Ekonomicznej dla uczniów szkół podstawowych, który odbył się w Bańskiej Niżnej. Gratulujemy wiedzy i powodzenia za rok!

W ramach zajęć z projektu "Eksperci programowania" klasy I-III odbyły wycieczkę do biblioteki i czytelni w Nowym Targu. Dzieci z chęcią słuchały i poznawały tajniki pracy bibliotekarek, a potem miały okazję by "popracować" umysłowo .

Uczniowie klas IV – VII odwiedzili Zakopane, które niestety tonęło w deszczu. Widoków na Gubałówce nie było żadnych, wszędzie mgła ... Ale to przecież nie mogło nikomu przeszkodzić i zaplanowane punkty wycieczki zostały zrealizowane: wyjazd kolejką na Gubałówkę, paintball dla odważnych, spacer, pamiątki i pyszne jedzonko przy kominku dla pozostałych. Później dłuuuugi spacer do Multimedialnego Centrum Przyrodniczego i fantastyczne ekspozycje o przyrodzie Tatr. No i w końcu przestało padać!

 Humory wszystkim dopisywały – na złość deszczowej aurze!

 

>