ul. Szkolna 3,
34-434 Dębno

18 27 517 92
szkoladebno@wp.pl

Prace naszych uczniów

Prace klasy VII

|
Super User

Klasa VII pracowała ze znanymi obrazami korzystając z programu GIMP. Zobaczcie efekty ich pracy :)

Prace klasy V

|
Super User

Na zajęciach z koła informatycznego uczniowie kl. V tworzyli animacje pt.: "Prawie jak w kinie". Oto ich pierwsze filmiki. Jak się wam podobają?

/red. D. Myśliwiec

praca Bartka i Krzysia

praca dziewczynek

praca Jasia i Pawła

 

Plastyka w klasie 7

|
Super User

Klasa VII realizowała na zajęciach z plastyki projekt "żywe obrazy". Uczniowie mieli za zadanie przygotować i przedstawić wybrany przez siebie obraz. Zobaczcie efekty ich zaangażowania :)

Notatka graficzna na lekcji języka polskiego

|
Super User

Uczniowie klasy VI poznali nowy rodzaj notatek, który może ułatwić im porządkowanie oraz zapamiętywanie informacji. Poza tym prezentuje się ładnie i estetycznie, co na pewno wpływa na chęć uczenia sięsmile. Notatka graficzna, którą po raz pierwszy wykonali uczniowie, przedstawia najważniejsze wiadomości dotyczące reklamy.

Filmy klasy VII

|
Super User

Filmik Julity i Agi

Filmik Julki i Pauli

 

Prace plastyczne kl. VII w programie Gimp

|
Super User

Lapbooki klasy VI

|
Super User
Uczniowie klasy VI zakończyli swój projekt, czyli wykonanie lapbooka dotyczącego książki Doroty Terakowskiej "Władca Lewawu". Po omówieniu lektury uczniowie zostali podzieleni na dwu- i trzyosobowe zespoły, następnie na lekcji języka polskiego wybrali najważniejsze informacje, które miały się znaleźć w lapbookach.  Kolejne prace miały się odbyć już poza szkołą, ponieważ uczniowie pracowali w domach. Z gotowymi pracami i przygotowanymi wystąpieniami zaprezentowali się na lekcji tydzień później. Efekty możemy podziwiać na zdjęciach poniżej.
Taka forma pracy bardzo się wszystkim spodobała: można było nie tylko pochwalić się swoim zmysłem artystycznym, ale i sporo zapamiętać z omawianej lektury. Polecamy !