ul. Szkolna 3,
34-434 Dębno

18 27 517 92
szkoladebno@wp.pl

Aktualności

|
Odsłony: 744

Dnia 20 grudnia 2019 r. rozstrzygnięty został Szkolny konkurs: „OZDOBA ŚWIĄTECZNA NA CHOINKĘ" zainicjowany przez p. Danutę Myśliwiec. 26 uczniów naszej szkoły wykonało samodzielnie lub wspólnie z rodziną przepiękne prace. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Ostatecznie, Pani Elżbieta Potoczak i Edyta Głodek, postarały się, aby wszystkie dzieci otrzymały nagrody, a były to m. in.: rodzinna pizza, kolacja w zajeździe, wstęp na basen oraz upominki rzeczowe. Sponsorami nagród byli: Urząd Gminy Nowy Targ, Zajazd Czorsztyński, pizzeria Da Grasso, basen miejski oraz same panie.

I miejsca zajęli:
Maksymilian Gąsiorek w kategorii kl. 0 – III
Oliwia Kasprzak w kategorii kl. IV – VIII.

Ozdoby naszych uczniów udekorowały szkolną choinkę oraz choinkę w Urzędzie Gminy w Nowym Targu.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM BIORĄCYM UDZIAŁ W KONKURSIE!

 /red.D. Myśliwiec