Zabawa andrzejkowa była przednia! Wybory najlepszego nakrycia głowy i fryzury, sala wróżb, sklepik to atrakcje przygotowane przez Samorząd Uczniowski i p. Monikę Miśkiewicz :)

 

 

A tak bawią się starsze klasy

 

 

Święto Pluszowego Misia to dobra okazja, aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i opowiedzieć o swoim ulubionym pluszowym przyjacielu. Data ta, czyli 25 listopada, nie jest przypadkowa, bo tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że zespół "Cebulki" (Joanna Głodek, Kornelia Potoczak, Zuzanna Stachoń) z naszej szkoły znalazł się w ścisłym gronie laureatów konkursu "Nasza szkolna biblioteka" otrzymując nagrodę w kategorii kl. 7-8. Konkurs organizowała Biblioteka Pedagogiczna w Nowym Targu.

Dziewczyny wykazały się kreatywnością, zdolnościami twórczymi i umiejętnie wykorzystały różne techniki plastyczne. Sami zobaczcie jaka to wspaniała praca!

    

 

 /więcej informacji na stronie biblioteki

 

 

 

akademia 11 listopada

Moja Ojczyzna, moja Polska, Moja Ojczyzna to mój dom,
Którego strzeże ojciec, matka i wiara od lat.
Moja Ojczyzna to historia, Pamięć o poległych za nasz kraj,
Pamięć o tysiącach Bohaterów, Niezłomnych jak stal!

 

Dnia 10 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez p. D. Leśniak i uczniów kl. V-VII. Prezentacje słowne przeplatane były pięknymi występami muzycznymi uczniów kl. IV-V oraz Edytki i Łucji z klas młodszych.

 

 

Podkategorie