W dniu 11.10.2021r. W Ludźmierzu odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników w kilku kategoriach wiekowych. Najlepszy wynik osiągnął Mateusz Guroś zajmując I miejsce w kategorii młodzieży szkolnej – klasa VII. Pozostali zawodnicy zdobyli miejsca punktowane, co przyniosło naszej szkole 11 miejsce w klasyfikacji szkolnej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w biegach w przyszłym roku szkolnym!

/red. D. Leśniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 17.09.2019 r. w Szkole Podstawowej w Gronkowie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej.

Naszą szkołę w kategorii dzieci reprezentowała drużyna w składzie: Gąsiorek Szymon, Gąsiorek Jan. Strama Jan, Leśny Paweł, Guroś Mateusz, Krzysztof Wojciech.

Chłopcy wywalczyli 8 miejsce na 16 startujących drużyn.

  W kategorii młodzieży szkolnej szkołę z Dębna reprezentowała drużyna w składzie: Nowak Piotr, Firek Mikołaj, Haręza Marcin, Rusnak Jakub, Potoczak Albert, Janeczek Krzysztof, Potoczak Marcin, Musiał Damian.

Chłopcy wywalczyli 4 miejsce na 16 startujących drużyn.

Gratulujemy wszystkim i w przyszłym roku życzymy miejsca na podium!!!

/red. D. Leśniak

         W Szkole Podstawowej w Łopusznej w dniu 10.12.2018 r. odbyły się gminne zawody w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt klas VII i VIII oraz III klas gimnazjów.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: z klasy VIII - Głodek Izabela, Głodek Maria, Zając Grażyna, Legutko Katarzyna oraz z klasy VII - Warmuz Paulina, Jeziorczak Julia, Pietraszek Weronika.

Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze zdobywając IV miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt. To był ich debiut na turnieju i godnie reprezentowały naszą szkołę.

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Życzymy  sukcesów w kolejnych zawodach.

/red. D. Leśniak


Dnia 26 lutego 2014 r w Nowym Targu na stoku Zadział odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych Gminy Nowy Targ. Naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa drużyna w składzie: Katarzyna Kurzydło, Karolina Młynarczyk, Wiktoria Kukuczka , Julia Rabska, Potoczak Patryk, Zoń Karol, Jakub Leśny. Najlepszy wynik osiągnęła Karolina Młynarczyk zajmując II miejsce w kategorii dziewcząt klas III – IV.

  Pozostali zawodnicy to: Katarzyna Kurzydło 9 miejsce, Julia Rabska 16 miejsce,  Weronika Kukuczka 18 miejsce , Potoczak Patryk 15 miejsce, Jakub Leśny 24 miejsce, Zoń Karol 25 miejsce. Warto również podkreślić zaangażowanie, hart ducha i wolę walki, iż pomimo wywrotek i wypiętych w czasie zjazdu nart, zawodnicy docierali do mety zdobywając cenne punkty dla szkoły.

 W ogólnej klasyfikacji szkół nasza szkoła zajęła wysokie 8 miejsce.

 Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolny!

W dniu 0810.20012r. w Gronkowie odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców. Nasza drużyna  wywalczyła III miejsce i otrzymała puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe (piłkę oraz rękawice bramkarskie).