2 czerwca koło informatyczne zakończyło swoją pracę w tym roku. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe upominki związane z informatyką. Podsumowaliśmy nasze zajęcia, to, czego się dowiedzieliśmy i jakie są nasze oczekiwania. Wszyscy wyrazili chęć kontynuacji, jeżeli tylko będzie taka możliwość. A teraz Kodki jadą na wakacje!

 

 

Kodki ostro pracują podczas zajęć koła informatycznego CMI, ostatnio najwięcej czasu poświęcają jeżdżącym mBotom. Żeby roboty wykonywały swoje zadania, trzeba je zaprogramować w aplikacji mBlock. Nasze Kodki już dużo umieją i chętnie pokażą Wam jak to się robi smile

 

 

 

 

 

KodkiNasza grupa informatyczna ma już swoją nazwę - "KODKI" (od kodowania ), teraz dostaliśmy koszulki i czekamy z niecierpliwością na roboty laughing

 

 

 

 

 

7.10 rozpoczęły się w naszej szkole zajęcia z nauki programowania, które są częścią projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego przy współpracy z AGH.

Jako jedyna szkoła w powiecie nowotarskim, w tym roku szkolnym bierzemy udział w projekcie CMI, który umożliwia uczestnikom odkrywanie i rozwój swoich talentów, szczególnie w zakresie informatycznym, nastawionym na rozwiązywanie problemów, między innymi poprzez start w zawodach algorytmicznych i projektowych.

Zajęcia odbywają się 3 razy w miesiącu pod okiem p. Grażyny Słowik.