Kolejny już raz klasy młodsze spotkały się z Policją i Prezesem Elektrowni Wodnych w Niedzicy - G. Podlewskim w ramach akcji "Bądź bezpieczny na drodze". Zaproszeni goście wyjaśniali w jaki sposób najbezpieczniej poruszać się po drodze i jak ważne jest noszenie odblasków przez dzieci. Następnie rozdali "pierwszakom" odblaski i drobne upominki.

W piątek 23.XI  już po raz czwarty, odbyło się spotkanie w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" poświęcone bezpieczeństwu dzieci na wsi w drodze do szkoły oraz poruszaniu się w miejscach publicznych.  Pogadankę przeprowadzili policjanci z Nowego Targu wraz z inicjatorem akcji - Prezesem  Zespołu Elektrowni Wodnych w Niedzicy - Grzegorzem Podlewskim. Pod koniec spotkania  wszyscy uczniowie otrzymali  drobne upominki ufundowane przez ZEW.

{vsig}obrazy//2012/bezpiecznie{/vsig}

policjantJuż po raz trzeci odbyło się w szkole spotkanie poświęcone bezpieczeństwu dzieci w drodze do szkoły i poruszaniu się w miejscach publicznych. W spotkaniu zorganizowanym 14.11.2011r. wzięli udział uczniowie z klas 0-IV oraz dyrektor szkoły, policjant ASP. Kozieł i prezes ZEW NIEDZICA pan Grzegorz Podlewski. Na koniec godzinnej Posadówki wszyscy uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez ZEW NIEDZICA i stację paliw STATOIL: słodycze, latarki, odblaski, a uczniowie klasy I dodatkowo gry dydaktyczne poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym.