W dniu 0810.20012r. w Gronkowie odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców. Nasza drużyna  wywalczyła III miejsce i otrzymała puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe (piłkę oraz rękawice bramkarskie).

Dnia 16 lutego2011 r w Kluszkowcach odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych Gminy Nowy Targ.Nasza najmłodsza zawodniczka Wiktoria Kukuczka zajęła 3 miejsce w kategori klas 0-2. Również Jakub Leśny z klasy drugiej zajął wysokie 4 miejsce w swojej kategori wiekowej. Zoń Jan zajął 5 miejsce w kategori chłopców klasa 3-4, a Weronika Kukuczka 12 miejsce w kategori dziewczynki klasa3-4. Pozostali nasi zawodnicy uzyskali następującemiejsca: Janos Kamil miejsce13, Zoń Jakub miejsce 15, Strama Marcin miejsce 21, Kurzydło Michał miejsce 36.

W ogólnej klasyfikacji szkół nasza szkoła zajęła wysokie 6 miejsce i otrzymaliśmy pamiątkowy puchar.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów w pszyszłym roku szkolnym 

Dnia 16 września odbyły się zawody o Mistrzostwo Szkół Podstawowych gminy Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej chłopców. Nasi uczniowie godnie się zaprezentowali w Ludźmierzu zdobywając 3. miejsce. Przywieźli wspaniały puchar, pamiątkowy dyplom i sportowe nagrody.

 

Gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sukcesów!

[...więcej informacji na stronie UG Nowy Targ...]

Jasiu Zoń - mistrzem narciarskim w kategorii klas II i młodsze w Gminnych Zawodach Narciarskich na stoku w Kluszkowcach.

Wielkie gratulacje!!!